רויאלטי | ROYALTY - קניון המשפחות של הצפון - שער הצפון
לוגו רויאלטי

רויאלטי | ROYALTY

קומת כניסה (0 במעלית)

למעלה מ-40 שנה עוסקת משפחת פלח בענף התכשיטים והשעונים ומבין עסקיה, נוצץ המותג רויאלטי כיהלום משובח ויוקרתי. הכל החל בשנת 1976 כאשר אבי המשפחה, אורי פלח,  נכנס לעסקי השעונים. אט אט נכנסה המשפחה גם לעולם התכשיטים והעיצוב והשאר – היסטוריה.

המותג רויאלטי נולד בשנת  1994 ובסיסו היה רעיון חדשני, מהפכני ממש. תכשיטי זהב ויהלומים –  לא לעשירים בלבד. המותג רויאלטי שם לעצמו למטרה, לאפשר לקהל רחב ככל שניתן לרכוש תכשיטים מעוצבים ואופנתיים, במחירים נגישים במיוחד, תוך הענקת חווית קנייה בסטנדרטים גבוהים.

היום, לאחר כ- 50 סניפים ולאחר שהמותג רויאלטי הפך לרשת הגדולה והמובילה בארץ אפשר לומר שלמעשה, המהפכה הצרכנית-הושלמה! אנחנו ברויאלטי מאמינים שהלקוח הוא הנכס החשוב ביותר של החברה, הוא היהלום האמיתי בכתר של המותג. לכן, כל לקוח וכל לקוחה שנכנסת לרויאלטי נהנים משירות מלכותי. אנחנו ברויאלטי עושים הכל כדי שהלקוח תמיד יהנה מהאופנה הכי עדכנית, הקולקציות הכי טרנדיות ומהמותגים הכי נחשקים. בנוסף, בכל הנוגע ליהלומים אנחנו מקפידים שהלקוחות יקבלו את סטנדרט האיכות הגבוה ביותר: תעודה גמולוגית לכל תכשיט יהלומים, אשר מעידה על טיבו ועל איכותו הגבוהה של המוצר.

המותג רויאלטי שם לעצמו כמטרה להציע ללקוחותיו את הקולקציות המקוריות והיפות ביותר ולשם כך, קברניטי החברה מבקרים כדרך קבע בתערוכות העיצוב הנחשבות בעולם.  שואבים השראה, מתעדכנים באופנות הכי חמות ומביאים את כל מה שמיוחד בעיצוב העולמי ל-50 החנויות הרשת.

מה סוד ההצלחה שנשמר לאורך זמן כל כך רב? הכל טמון בשמירה על ערכי הליבה של החברה ושל המשפחה: אמינות, יושרה, אחריות ומתן שירות מסור ללקוח, ללא פשרות.

בקרו באתר שלנו

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואצאפ
שתפו במייל
שלחו להדפסה
תמונת אווירה רויאלטי
The Butterfly Button