טוונטי פור סבן | TWENTYFOURSEVEN - קניון המשפחות של הצפון - שער הצפון
לוגו טוונטי פור סבן

טוונטי פור סבן | TWENTYFOURSEVEN

קומת כניסה (0 במעלית)

מותג האופנה TWENTYFOURSEVEN הוקם בשנת 2007 ע"י חברת רנואר על ידי אלי ברקוביץ, יוסי ברוש וסרג' דרעי מנהלי חברת רנואר.

TWENTYFOURSEVEN מותג אופנה דינאמי וחדשני, החי ונושם אופנה עשרים וארבע שעות ביממה. המותג פונה לדור ה-Y: קבוצת גיל המתאפיינת בקצב חיים מהיר ואינטנסיבי מסביב לשעון, שגדלה בסביבת האינטרנט, מתעדכנת ומעורבת  on lineבכל המתרחש. כיום יש למותג למעלה מ- 45 חנויות הפזורות בכל רחבי הארץ.

מותג האופנה TWENTYFOURSEVEN נותן מענה שלם, מעדכן וחדשני לאורך כל שעות היממה. הקולקציה כוללת פרטי לבוש ואקססוריז המתאימים לכל זמן ולכל מטרה. הקולקציה הרחבה כוללת מגוון רחב של מוצרים המשתנים לעיתים תכופות במהלך העונה. כמו כן נערכים שינויים מתמידים בנראות החנות, כגון: קירות, תאי הלבשה וחלונות ראווה, באקססוריז וב-give away.

ב- TWENTYFOURSEVEN מאמינים באינדיבידואליות ובייחודיות ומעצבים את הקולקציות שלנו בצורה כזו שתאפשר לך לשלב בין הפריטים השונים, לעשות "מיקס אנד מאץ'" עד ליצירת הלוק שהכי מתאים לך, לאורח החיים האישי שלך, לסיטואציה בה את נמצאת, ולשנות את הלוק בהתאם לשינויים שאת עוברת ב- 24/7 הפרטי שלך.

מעבר לחוויית הקנייה ב- TWENTYFOURSEVEN שתמיד מפתיעה ומשתנה, חשוב לנו לעניין ולהפתיע אותך גם מחוץ לחנויות – מגזינים, כתבות תוכן, עצות סטיילינג, שיתופי פעולה עם מגזיני אופנה מובילים, תחרויות ופעילויות חברתיות– כל אלה רק חלק מעולם התוכן של TWENTYFOURSEVEN, עולם שלא מפסיק להתחדש.

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואצאפ
שתפו במייל
שלחו להדפסה
תמונת אווירה טוונטי פור סבן
The Butterfly Button